Home All Products Crystals-and-Oscillators OscillatorsEPSON XG-2102CA 156.2500M-PHPAL3
XG-2102CA 156.2500M-PHPAL3
5S-XG-2102CA 156.2500M-PHPAL3
XG-2102CA 156.2500M-PHPAL3
OSC SO 156.25MHZ LVPECL SMD
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:XG-2102CA
Type:SO (SAW)
Frequency Stability:±100ppm
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Current - Supply (Max):60mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)